O NÁS :

Jsme nadšenci do aut a naše práce je nám koníčkem.

NAŠE MOTTO :

Vždy existuje způsob jak danou věc udělat ještě lépe.

NAŠE MOTTO :

Spokojený zákazník je přesně to, co nás pohání kupředu.

NAŠE MOTTO :

Spokojený zákazník je přesně to, co nás pohání kupředu.

O NÁS

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost složená z odborníků v oboru s dlouholetou praxí.

Na trhu jsme od počátku vystupovali jako TDIchip, ale vzhledem k tomu, že zájem o úpravy benzínových motorů rostl a stále roste, bylo nutné na toto reagovat i obchodní značkou, proto jsme zvolili stávající značku tPower racing. Z tohoto důvodu můžete obě značky nacházet společně i na různých propagačních materiálech a vozidlech. Výhledově bude vše převedeno pod značku tPower racing a TDIchip zůstane vzpomínkou na začátky, kdy se úpravy prováděly převážně na naftových motorech.

Dne 29.9.2016 jsme úspěšně certifikovali systém řízení kvality ISO 9001.

FILOZOFIE

Naší filozofií je poskytovat ty nejkvalitnější služby pro plné uspokojení požadavků zákazníka, kdy spokojený zákazník je tou největší satisfakcí pro naše vynaložené úsilí pro vývoj a rozvoj služeb a jejich kvality.

 

NAŠE CÍLE

Cílem do budoucna je samozřejmě držet krok s technologickým pokrokem a neustálý vývoj a investice do technologií a vybavení pro to, abychom byli vždy o krok napřed oproti konkurenci a nabízeli služby na nejvyšší možné úrovni.

 

PRODUKTY

V naší nabídce naleznete produkty pro práci s řídícími jednotkami vozidel, tuning a racing díly (definice hranice mezi tuning a racing není tak jasná) renomovaných výrobců.

 

DŮRAZ NA KVALITU

Na kvalitu námi nabízených služeb a produktů klademe ty nejvyšší nároky. Služby poskytujeme v nejvyšší možné kvalitě, naši pracovníci jsou pravidelně školeni. Pokud by daný produkt neměl splňovat požadavky na kvalitu nebo by v průběhu své životnosti působil potíže, do nabídky jej nezařadíme nebo jej naopak z naší nabídky vyřadíme.